Usta Kombi Petek Temizliği

Usta Kombi Servisi olarak; Petek Temizleme Ankara, kombi petek temizliği ve bakımı ile ısınmayan, tıkanmış ve kirli peteklere son veriyoruz. Artık ısınmayan petek kalmayacak. Yılların verdiği tecrübe ile petek temizleme işlemini evinize hiçbir zarar vermeden ve banyodaki havlupan veya petek harici bir petek sökmeden petek temizleme işlemini yapmaktayız. Komple bina, merkezi sistem petek temizliği için indirim ve kampanyalarımızdan faydalanmak üzere bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kombi Peteği Temizleme

Tıkanmış Petek Nasıl Anlaşılır?
Peteklerin üstü sıcak, alt kısmı soğuk mu? Kombinin derecesini yükseltmenize rağmen hala petekler ısınmıyor mu? Bazı petekler iyi ısınıyor, bazıları iyi ısınmıyor mu? O zaman peteklerin temizlenme zamanı gelmiştir. Isınmayan petek ve radyatörleriniz, özel petek temizleme makinemiz ve kimyasallar ile tek tek temizlenmektedir. Sadece banyoda bulunan havlupan veya radyatör sökülerek petek temizleme işlemi yapılmaktadır.
Petek Temizliğinin Faydaları:
» Petek temizliği ısınma ve konfor olarak geri döner.
» Ortalama %30’a varan daha fazla ısı almanızı sağlar.
» Peteklerin ve kombinin kullanım süresi uzar.
» Büyük arıza olasılığı daha az olur.
» Unutmayın!!! kombiden gelen küçük sesler, büyük sorunların habercisidir.
Petek Temizliği Yaptırmanız için 7 Farklı Neden!
1- Petek temizliği ile kombi derecesini orta seviyede tutarak maksimum ısı elde edersiniz.
2- Yüksek doğalgaz faturası ödemezsiniz.
3- Her petek aynı ısıya ulaşacağından tüm odalar aynı sıcaklık derecesinde olacak bu sayede odadan odaya geçişlerde rahatsızlık verecek bir ısı değişimi hissetmeyeceksiniz.
4- Kombi sıcak su pompası daha rahat çalışacak, kombiniz daha uzun yıllar kullanılabilecek duruma gelecektir.
5- Kombinize en uzak olan odadaki petekler daha iyi ısınacak, ısınmayan kör oda kalmayacaktır.
6- Petek temizliğinde kullanılan kimyasal temizleme ürünü sayesinde petek radyatörlerinizin içi pas tutmayacaktır.
7- Paslanmayı ve noktasal delinmeleri hızlandıran talaş, gres ve korozif tesisat tortuları dahil olmak üzere tüm montaj kalıntılarını petek temizliği sırasında sistemden atılır.
Petek Temizliği Neden Yapılmalı?
Eğer peteklerden istenilen verim alınamıyorsa ve yeterli ısıyı vermediği düşünülüyorsa bu durumda o peteğin temizleme vakti gelmiştir. Uzmanlar bu konu ile ilgili olarak her kış başlangıcında petek bakımının yapılması gerektiğini ve kışa hazırlıklı girilmesi gerektiğini belirtir. Soğuk havalarda mağdur olmamak ve sağlık problemleri ile karşılaşmamak için sonbaharda petek temizliği yapılmalı ve temiz petekler ile kış karşılanmalıdır. Keçiören petek temizleme hizmeti sunan firmamız alanlarınızda bulunan peteklerin profesyonel bir şekilde temizlenmesi için çalışır. Kombinin markası ne olursa olsun her türlü kombi ve petek üzerinde detaylı temizlik işlemi gerçekleştirir. Kombi petekleri ne kadar kirli olursa olsun güven duyabileceğiniz bir temizleme hizmeti satın almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.